İnternet

Çok Uygun Fiyata Alınabilecek Powerbank Tavsiyeleri

Sayfa İçerik Tablosu

Çok Uygun Fiyata Alınabilecek Powerbank Tavsiyeleri

 

Çok Uygun Fiyata Alınabilecek Powerbank Tavsiyeleri, Tablet ve akıllı telefon kullanımlarının adeta vazgeçilmez olması, bu cihazlardaki şarj sorununu da beraberinde getirdi. Çok Uygun Fiyata alınabilecek powerbank tavsiyeleri başlığı altında, kullanımı tatminkâr düzeyde olabilecek bazı taşınabilir batarya markalarına yer verdik.
Akıllı mobil cihazların bataryalarının neredeyse her yeni model ile güçlü hale gelse de yeni modellere tanımlanan birçok yeni özellikte, batarya sorunsalının devam etmesine neden oluyor. Üstelik mobil cihazların oyun ve video izleme gibi şeyler için kullanılması, bataryanın kısa sürede tükenmesine neden olmaktadır. Bu sorunu aşmak için üretilen power banklar ise, en azından taşınabilir olma özellikleri ile kullanıcıların en önemli yardımcısı olmuş durumdadır.

Vestel 20291082


4000 mAh kapasiteye sahip olan taşınabilir bataryanın fiyatı, 45 TL dolaylarındadır. 1 tane Type-A çıkış ve 1 tane Micro USB giriş bulunan Vestel markasının, kısa süreli kullanımlar için ideal olabileceğini söyleyebiliriz. Ürünün kendi dâhili kablosunun bulunması, ekstra kablo taşıma sıkıntısını da ortadan kaldırıyor.


Dexim M10 Taşınabilir Batarya


10.000 mAh pil kapasitesine sahip olan ürünün fiyatı, kapasitesine göre oldukça iyi bir seviyede tutulmuş durumda. Yaklaşık 60 TL fiyat ortalaması ile satılan Dexim powerbank, Amazon üzerinde en çok satan ürünler listesinde yer almayı başarmıştır.


Vestel 20291078


Çok Uygun Fiyata alınabilecek powerbanklar arasında Vestel 20291078, 66 TL fiyat ortalaması ile satılmaktadır. 5000 mAh gibi düşük bir kapasiteye sahip olsa da kısa süreli ihtiyaç duyanların imdadına yetişiyor.1 tane Type-A çıkış ve 1 tane Micro USB girişe sahip cihazın giriş ve çıkış kabloları dâhili olup, ekstra kablo gerekliliği bulunmuyor.


Baseus Gentleman Taşınabilir Batarya


10.000 mAh kapasiteli olan ürün, 62 TL fiyat ortalaması ile satılıyor. 1 micro USB girişi bulunan taşınabilir bataryanın, 2 tane de Type-A çıkışı bulunuyor. Amazon üzerinde en fazla satılanlar arasındaki Baseus, LED ekranı ile şarj durumunu gösteriyor.


Xiaomi Redmi 12 W


10.000 mAh kapasitesi bulunan ürün, Çok Uygun Fiyata alınabilecek powerbank tavsiyeleri arasında hızlı şarj yapısıyla dikkat çekiyor. Ortalama 80 TL civarında fiyata sahip olan cihazın, 12 W hızlı şarj özelliğinin olması en iyi yönlerinden biri olarak öne çıkıyor.1 tane Type-C, 1 tane Micro USB olmak üzere iki girişi bulunan Xiaomi, 2 tanede Type-A çıkışa sahiptir. Taşınabilir bataryanın diğer önemli özelliği ise, akım koruma direncine sahip olmasıdır.


Duracell Powerbank


1 giriş ve çıkışı bulunan ve 86 TL ortalama ile satılan Duracell powerbank, fiyatına göre düşük pil kapasitesine sahiptir. 3350 mAh kapasiteye sahip olan bataryanın en güzel yanı, cepte çok rahat taşınabilecek boyutta olmasıdır. Duracell pilleri gibi yuvarlar ve tasarım olarak da aynı olan batarya, ergonomik tasarımı ile tercih ediliyor.

Çok Uygun Fiyata Alınabilecek Powerbank Tavsiyeleri
Çok Uygun Fiyata Alınabilecek Powerbank Tavsiyeleri


Philips DLP52206YL


Listemizde yer alan bataryalara göre düşük kapasiteli ancak fiyatı biraz daha yüksek bir bataryadır. 4.000 mAh kapasiteli olan batarya, ortalama 94 TL ile satılmaktadır. Bu düşük kapasitesi ile pili yüksek bir telefonu, sadece bir defa ancak şarj edebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.


TTEC PowerSlim Duo


10.000 mAh pil kapasitesi bulunan taşınabilir batarya, Çok Uygun Fiyata alınabilecek powerbank tavsiyeleri arasında hem hafif hem de hızlı şarj özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürünün 1 girişi ve 2 tane çıkışı bulunuyor.


Anker PowerCore Select


Ortalama 100 TL fiyat etiketi ile satılan ürün, 10.000 mAh kapasitesi ile ideal bir kullanım sunuyor. Amazon’da hatırı sayılır bir satış sayısına ulaşan Anker PowerCore, 1 giriş ve 2 çıkışa sahip olup iki cihazı aynı anda şarj etmeye imkân veriyor.

Diğer yazılarımız için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler