İnternet

E Posta Pazarlama Araçları

E Posta Pazarlama Araçları 

E Posta Pazarlama Araçları , 2020 en iyi E-posta pazarlama vasıtaları, Mailchimp ve ActiveCampaign’dir. Bu en iyi E posta pazarlama araçları ile pazarlamada satış işlemlerinin yükseltilmesi ve kampanya iletimlerinin yapılması için online iletişim öğelerinden yararlanılır. Orta ve küçük ölçekli işletmeler bu araçlar üzerinden e posta listesi oluşturma, bu listelere otomatik şablonlu mailleri iletme, şablonları hazırlama gibi birden fazla işlemden yararlanırlar.

E-Posta Pazarlama Araçlarından Mailchimp

E-posta pazarlama vasıtası Mailchimp hakkında detaylar şu şekilde sıralanırlar:

  • Geniş özellikleri ile tam teşekküllü, hazır şablonlar sunan, otomatik mail gönderimi fonksiyonu bulunan mail araçlarındandır.
  • Kolay öğrenilir ve öğretilir, tasarımı sadedir.
  • Yeni kurulan işletmeler için ücretsiz hesap imkanı bulunur.
  • Tüm web uygulamalarıyla ile kullanıma uygundur.
  • Mailchimp alan adı edinmek için ise internet üzerinden https://mailchimp.com/?_ga=2.67355032.868564305.1589027460-794012066.1589027460 adresine giriş yapılıp, ana sayfada yer alan ‘’ ücretsiz özel alan adı edin’’ sekmesine tıklanıp, gelen tablo alanında alınacak adrese ilişkin isim ve şifre belirleme işlemleri yapılıp ‘’ done’’ kutucuğuna tıklanır.

Mailchimp, e-posta listesi oluşturma, yönetme, testler ve kampanyalar için e-posta şablonu hazırlama, sosyal ağlarda anlaşılması kolay performans raporlarına göre çalışarak e-posta ileti yapma gibi imkanlar sunar.

Şirketler E posta pazarlama araçları içinde yer alan bu fonksiyonlar ile satış başarılılarını yükseltme yoluna giderek, daha geniş bir e-posta listesine erişme ve etkili şablonlara sahip mailleri iletme işlemlerini gerçekleştirirler.

E Posta Pazarlama Araçları 
En İyi E-Posta Pazarlama Araçları

E-Posta Pazarlama Araçlarından ActiveCampaign

En iyi e-posta vasıtası ActiveCampaign hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

  • Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına uygundur.
  • E-posta pazarlama işlevi yanında platform kişilerini yönetmekte kullanılan CRM aracı kullanımı sunar.
  • İletişim segmentlerine otomatik olarak gönderilecek şablonlar hazırlama ve kampanya otomasyon ayarları kurma olanağı verir.
  • E-posta pazarlama araçları arasından ActiveCampaign’i denemek için internet aracılığıyla https://www.activecampaign.com/?_ga=2.68536728.868564305.1589027460-794012066.1589027460 adresine giriş yapılıp, ana sayfanın ortasında yer alan kutucuğa e-posta adresi girilip,‘’ ücretsiz dene’’ kutucuğuna tıklanır. İşlem ile açılan ekran alanından aracın kullanımına başlanır.

 

Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler