Telefon

En İyi 10 Telefon Modeli

En İyi 10 Telefon Modeli

En İyi 10 Telefon Modeli, Bilindiği üzere pek çok telefon markası ve markalara ait pek çok telefon modeli bulunmaktadır. Fiyat ve performans açısından değerlendirecek olursak en iyi 10 telefon modeli şu şekildedir.

En İyi Telefon Modelleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte bireyler telefon satın almadan önce en iyi akıllı telefonlar hakkında araştırma yapmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, hayatımıza akıllı telefonların dahil olmasını sağlamıştır ve günümüzde milyonlarca insan akıllı telefon kullanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ve rekabet ortamı, firmaların sayısını ve üretimini de arttırmıştır. Her geçen gün yeni bir markanın ve modelin piyasaya sürüldüğü görülmektedir. Peki, en iyi 10 telefon modeli nedir? Kabaca, şöyle bir sıralama yapabiliriz:

  1. Huawei P40 Lite.
  2. XiaomiRedmiNote 8 Pro.
  3. XiaomiRedmiNote 9 Pro.
  4. Xiaomi Mi 9T.
  5. Xiaomi Mi Note 10.
  6. SamsungGalaxy M31.
  7. SamsungGalaxy M51.
  8. SamsungGalaxy A51
  9. SamsungGalaxy A71
  10. iPhone SE

1 – Huawei P40 Lite

Çin menşeli ve çok uluslu bir şirket olan Huawei, özellikle de son birkaç yılda ön plana çıkma başarısı gösteren bir teknoloji devi. Huawei markasının pek çok modeli bulunmakta. Ancak fiyat ve performans açısından en iyi akıllı cihaz Huawei P40 Lite olarak karşımıza çıkmaktadır. Cihaz, hem bütçe dostu hem de tasarım açısında da oldukça şık.

En İyi 10 Telefon Modeli
En İyi 10 Telefon Modeli

2 – Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Çinli bir elektronik şirket olan Xiaomi, son yıllarda yaptığı çıkışla dünya devlerine kafa tutmayı başarmış durumda. Ülkemizde de en çok satanlar listesinde yer alan Xiaomi’nin Redmi Note 8 Pro modeli ödenen ücreti son derece karşılar nitelikte bir performansa sahip.

3 – Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi’nin bir diğer modeli olan RedmiNote 9 Pro, RedmiNote 8 Pro’nun bir üst modeli. Bu modeli bir öncekine göre batarya, ekran ve kamera özellikle ile daha gelişmiş durumda.

4  – Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mİ 9T modeli, diğer modellere göre daha gelişmiştir ve kızaklı ve gizlenen ön kamera özelliğine sahiptir.

5 – Xiaomi Mi Note 10

Bu model her ne kadar 2019 yılında piyasaya sürülmüş olsa da hala fiyat ve performans açısından en kaliteli telefonlar arasında yer almaktadır.

6 – Samsung Galaxy M31

Tarihi oldukça eskiye dayanan ve pek çok teknolojik alet üretimi yapan Samsung, telefon alanında da oldukça başarılı. Samsung Galaxy M31 modeli hem ekonomik hem de uzun üre kullanabileceğiniz bir cihaz.

7 – Samsung Galaxy M51

Bu modelin en büyük özelliği, bataryası. Öyle ki, tek bir dolum ile 2 gün bu cihazı rahatlıkla kullanabiliriniz.

8 – Samsung Galaxy A51

Güncel işletim sistemi ile dikkat çeken bu model, en çok satanlar arasında ve üst segment cihazlar arasında yer almaktadır.

9 – Samsung Galaxy A71

Adından da anlaşılacağı üzere, bu model, bir önceki modellerin bir üst seviyesine sahip ve çok atanlar arasında yer almakta.

10 – iPhone SE

Bu cihaz, iPhone 11 ile aynı işletim sistemine sahip. iPhone 8 görünümünde olmasına rağmen performansı ile iPhone 11 seviyesinde. Üreticinin Apple olması ise onu en iyi telefon modelleri arasına sokuyor.

Peki senin sıralaman nedir sence en iyi telefon hangisi yorumlarda belirt.

Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler