Telefon

iPhone 12 nin Özellikleri

iPhone 12 nin Özellikleri


iPhone 12 nin Özellikleri, iPhone 12 satışa sunulduğu günden bu yana fiyatı fark etmeksizin en çok satılan iPhone ürünlerinden birisi oldu. Dudak uçuklatan bu fiyatlarına rağmen iPhone 12 performans olarak en iyi telefon olarak adını yazdırdı diyebiliriz. Zaten ne zaman yeni bir iPhone modeli çıksa en iyi telefon ödülüne layık oluyor…

iPhone 12, 4 yeni iPhone modeli ile karşımıza çıktı. Bundan önceki serilerde genelde 3 telefon çıkarırken bu sefer de değişiklik yaptılar. Bu modeller:
iPhone 12
● iPhone 12 Mini
● iPhone 12 Pro
● iPhone 12 Pro Max

iPhone 5’ten sonra tasarımının büyük ölçüde değişmesi bazı iPhone kullanıcılarını kaybetmesine neden olmuştu. Yenilikler her zaman hoş olsa da bazı fanatikler bundan her zaman hoşlanmayabilir. Fakat iPhone 12 için her modelin kendisine has kitlesine hitap etme özelliği var. Özellikle fotoğraf ve kamera konusunda bir telefon arıyorsanız iPhone 12 Pro veya iPhone 12 Pro Max’ı seçmelisiniz. Küçük bir telefon istiyor ayrıca her özellikten biraz istiyorsanız iPhone 12’yi tercih edebilirsiniz.Dünyanın en küçük 5G’li telefonu: iPhone 12 mini

iPhone 12 mini, Apple’ın bu modelleri içerisindeki en küçük modeli. Küçük telefon isteyenler için uygun bir tasarım olan iPhone 12 mini 5G teknolojisine sahip olan en küçük telefon…
5G 2020 yılı içerisinde çok konuşuldu ve artan gelişmelerle birlikte daha fazla konuşulacağı anlaşılıyor. iPhone 12 mini’nin en önemli özellikleri arasında 5G desteğine sahip olması geçiyor. Telefonun ayrıca A14 Bionic işlemciden gücünü alması ve 4 gbps’ye kadar hız veren 5G ile birleşmesi tercih edilme sebepleri arasında.

iPhone 12 mini telefonu 5,4 inç boyutunda ve çentikli bir ekrana sahip.

iPhone 12 nin Özellikleri
iPhone 12 nin ÖzellikleriiPhone 12 Neden En İyi Telefon?

 

iPhone neden en iyi telefon sorusu iPhone kullanmayan veya iPhone’a yeni geçiş yapacak insanlar için merak konusu. Sizler için bu yazımızda iPhone 12’nin diğer rakiplerine göre neden daha iyi bir model olduğunu hazırladık. iPhone telefonların ve özellikle iPhone 12’nin tercih edilme nedenleri bunlardır:


● iPhone reklamlarının iyi yapılıyor olması en çok tercih edilen telefon markası olmasında büyük bir etken.
● Diğer Apple ürünleri ile uyumlu çalışabilmesi. Örneğin Macbook bilgisayarınız varsa bağlayabilir ve telefonunuz şarjdayken telefonunuzun çaldığını duyabilirsiniz.
● Donanım ve yazılımsal olarak en iyi olması
● iPhone modelleri satılacağı zaman diğer telefonlara oranla değerini çok az kaybetmektedir. Satılacağı zaman yüksek fiyatlara satılması tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.
● Diğer telefon markalarına göre iPhone telefonların daha güvenli olması
iPhone 12 her kitleye özel bir telefondur. Hangi model size uyuyor sizi tanımlıyor ise o modelini alabilirsiniz.
● Teknik özellikler bakımından diğer telefonlardan çoğu yönü ile daha iyi olması. (Hız, kamera vs.)

Bu yüzden sonuna kadar iPhone’cuyuz…


Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler