Telefon

Samsung Galaxy Note 20 İlk Özellikleri Paylaşıldı

Samsung Galaxy Note 20 İlk Özellikleri Paylaşıldı


Samsung Galaxy Note 20 İlk Özellikleri Paylaşıldı, Akıllı telefon dünyasında merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 ile ilgili şok gelişmeler yaşandı. Yakın bir zamanda global lansmanı yapılacağı ön görülen modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Modelin ilk sızıntı görselinin paylaşılmasıyla birlikte telefonu merakla bekleyen hayranları da heyecanlandı. Note 20 modeline ait olduğu iddia edilerek internet platformuna yayılan bu görseller, aynı zamanda yeni modelin tasarım özellikleri ile ilgili ilk detayları da ortaya çıkarması bakımından önem teşkil ediyor.


Samsung markasının akıllı telefon piyasasında en çok ilgi gören modelleri arasında yer alan  Note 20 modeli merakla bekleniyor. Samsung hayranlarının yakın bir zamanda dünya çapında tanıtımının gerçekleşmesini merakla beklerken, telefon hakkında çok önemli bir gelişme yaşandı.  Note 20 modeline ait olduğu iddia edilen bir görsel, internet ortamında yoğun ilgi gördü. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, internet ortamına sızdırılan bu görsel, kılıf üreticisi bir firmada yer alan Samsung Galaxy Note 20 CAD çizimlerini yansıtıyor. Sızdırılan görselden anlaşıldığı kadarıyla modelin küçük kardeşi olan Samsung Galaxy Note 10 modeli ile benzer bir ekran tasarımı üzerinde çalışıldığı dikkatlerden kaçmıyor.

Samsung Galaxy Note 20 İlk Özellikleri Paylaşıldı
Samsung Galaxy Note 20 İlk Özellikleri Paylaşıldı


Samsung Galaxy Note 20 Görseli Sızdırıldı


İnternet platformuna sızdırılan görselde  modelinin arka kısmında 3 kamera olduğu görülüyor. Arka kamera dizilimlerinin sol üst bölümde dikey olarak yapıldığı da telefonu merakla bekleyenlerin dikkatinden kaçmayan özellikler arasında yer alıyor. Samsung markasının önceki modellerinde de benzer bir kamera dizilim seçiminde bulunduğu biliniyor. Fakat  Note 20 modelinin 3 sensörden daha fazla arka kamera setinden oluşacağı beklentisinin de telefon dünyasında hala sıcak tutulduğunu söylemek gerekiyor.
Note 20 modelinde ayrıca 108 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera sensörü tercih edileceği yönünde de sızdırılan bilgiler bulunuyordu. Samsung’un yetkililerinden alınan ipuçlarına göre Galaxy Note 20, Note 20 plus ve Note 20 Ultra modelleri ile birlikte 2020 yılının Ağustos ayında tanıtımların yapılması bekleniyor. 

Diğer benzer yazılar için tıkla.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler