Telefon

Samsung iPhone 12 Ekranı İçin Kolları Sıvadı

Samsung iPhone 12 Ekranı İçin Kolları Sıvadı

Samsung iPhone 12 Ekranı İçin Kolları Sıvadı

Samsung iPhone 12 Ekranı İçin Kolları Sıvadı, Apple iPhone 12 özellikleri şimdiden akıllı telefon dünyasında en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. iPhone 12’nin sahip olacağı ön görülen özellikleriyle ilgili basına yayılan son bilgilerle birlikte, akıllı telefonun üretim süreci hakkında da özel bilgi ve detaylar ortaya çıkmaya başladı. Cihazın üretim aşamasıyla ilgili en güncel bilgilere göre, yeni Apple iPhone 12 ekranı için Samsung cephesinde de önemli çalışmalar gerçekleştirildiği öğrenildi. Sızdırılan bilgilere göre Apple’ın iPhone 12 ile akıllı telefon dünyasına tanıtmayı planladığı yeni ekran teknolojisi, Samsung’un fabrikalarından çıkacak gibi görünüyor.


Apple’ın bu yılki iPhone 12 modellerinde yeni esnek OLED ekran teknolojisini kullanması bekleniyor. Bilindiği üzere bu ekranların üretiminde bir numaralı marka olan Samsung’un önümüzdeki sonbahar aylarında tanıtımı yapılması beklenen iPhone 12 modeli için yeniden ekran tedarikçisi rolünü üstlenmesi bekleniyor. Apple iPhone 12 modeli hakkında ilk söylentilere göre cihazın ekran üretimi için şirketin en güçlü rakibi Samsung yerine BOE ve LG Display ile çalışmalar yapılacağı iddia ediliyordu.

Apple iPhone 12 Ekranlarını Samsung Üretecek

Daha önce 5.4 inç boyutlarında olacağı sızdırılan yeni iPhone 12 modeli hakkında edinilen son bilgilere göre, cihazın yenilikçi teknoloji sahip olması beklenen ekranının üretimi Samsung şirketi tarafından gerçekleştirilecek. Yine firma kaynaklarından alınan son bilgilere göre Apple’ın bu yıl iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olmak üzere üç farklı model tanıtmasının gündeme geleceği belirtiliyor.


Bu dönemde tanıtılması ön görülen akıllı telefon modelleri arasında iPhone 12 yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor. Ekran başlığının ayrı bir konumda olması beklenen modelin yanı sıra, iPhone 12 Pro modelinin 6.1-inç OLED, iPhone 12 Pro Max modelinin ise 6.68-inç OLED ekran taşıyacağı belirtiliyor. Cihazın üretim süreci ile ilgili olarak son verilere göre bu ekranların üretiminde de başvurulacak Samsung’un şimdiden kolları sıvadığı ve fabrikalarında üretim faaliyetlerine başladığı bildiriliyor. Yeni iPhone 12 ekranı, çentik tarafında da iyileştirmelere sahip olacak. iPhone 11 modelindeki çentiğe kıyasla, daha ince bir çentik kullanılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler