Teknoloji

Tüm Girişimcilerin Öğrenmesi Gereken Popüler Teknolojiler

Sayfa İçerik Tablosu

Tüm Girişimcilerin Öğrenmesi Gereken Popüler Teknolojiler

Tüm Girişimcilerin Öğrenmesi Gereken Popüler Teknolojiler, Dijital çağda yaşamasına rağmen, her kurucu teknik değildir. İş kurma konusunda iş zekası hala uzun bir yol kat ediyor, ancak dijital çağda, teknik olmayan kurucuların teknik becerilere sahip olması son derece değerlidir. Teknolojide güncel olduğunuzda, işletmeniz için büyüme fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olabilir, operasyonları daha iyi kolaylaştırabilir, paradan tasarruf edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tümü Girişimcinin ‘’Yarı Yıllık Satışı’’ sırasında satışta olan, önemli teknoloji becerilerini öğrenmek için teknik olmayan kurucular için en iyi eğitim kaynaklarından bazılarını bir araya getirdik.

1. Veri Analizi

İşletmeniz veri topluyor, ancak bununla gerçekte ne yapıyor? Bu beş derslik pakette, daha akıllı veri analizi gerçekleştirmek için Python, Microsoft Power BI ve Excel gibi araçlarla hız kazanacaksınız.

2. iOS Kodlama

iOS 14, en yeni Apple mobil işletim sistemidir ve şirketiniz bir uygulama geliştiriyorsa, bunun hakkında biraz bilgi sahibi olmayı kendinize borçlusunuz. Bu üç derslik pakette, Apple’ın tescilli programlama dili SwiftUI ile hızlanacak ve iOS 14’te eksiksiz uygulamaları nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

3. Android Geliştirme

Şirketiniz bir Android uygulaması oluşturacaksa, ona yardım etmek istemez misiniz? Bu kapsamlı paket, 46 saatlik uzman eğitimi ve Android geliştirme, programlama ve sorun giderme hakkında altı tam e-kitap içerir. Kısa sürede bir uygulama geliştirebileceksiniz.

Tüm Girişimcilerin Öğrenmesi Gereken Popüler Teknolojiler
Tüm Girişimcilerin Öğrenmesi Gereken Popüler Teknolojiler

4. UX / UI Tasarımı

Kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UI) bir web sitesi veya uygulama için her şeydir. Bu pakette, kullanıcı dostu, ilgi çekici bir site veya uygulama tasarlamak için yapmanız gerekenleri öğrenerek tasarımın temel öğelerinde ustalaşacaksınız.

5. Web Tasarımı

Bugünlerde her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı var. JavaScript, HTML, CSS ve çok daha fazlasında kodlamanın temellerini kapsayan bu 14 derslik astardan sonra kendiniz yapın. Bu eğitimden sonra tam olarak istediğiniz siteyi oluşturabileceksiniz.

6. Python

Python, nispeten basit sözdizimi ve son derece ölçeklenebilir. Genel amaçlı doğası sebebi ile birçok programcının öğrendiği ilk dil olarak bilinir. Bu 41 saati kapsayan kılavuzda, Python’a dair bilgi elde edecek ve onu makine öğreniminde, etik hacklemede, oyun geliştirmede ve çok daha fazla özellikleri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

7. Java

Java, web geliştirmeden yazılım mühendisliğine kadar her şeyde kullanılan dünyanın önde gelen programlama dillerinden biridir. Bu kapsamlı pakette, Java temellerine hakim olarak gerçek programları nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

8. Veri Bilimi

Veriler, işletmeniz ne kadar büyük olursa olsun, günümüzde iş dünyasında her şeyi yönetiyor. Veri bilimi, daha iyi iş iç görüleri elde etmeye yardımcı olmak için verileri, istatistikleri ve eğilimleri değerlendiren ve yorumlayan bir alandır. Bu 12 derslik pakette, endüstri lideri araçları kullanarak görselleştirme, hesaplama, analiz ve daha fazlası gibi süreçleri öğreneceksiniz.

9. Arka Uç Geliştirme

Bir web sitesinin arka ucu, ziyaretçilerin görmediği, yöneticilerin değişiklik yaptığı ve siteye gelen tüm verileri işlediği kısımdır. Bu nedenle, sitenizi etkili bir şekilde yönetecekseniz, iyi inşa edilmesi gerekir. Bu 35 saatlik pakette, Ruby, Java, Python ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Bu paket, web sitenize sorunsuz bir arka uç oluşturmanıza yardımcı olacak tüm programlama dillerini içermektedir.

10. Proje Yönetimi

Görünüşü tamamen teknik olmasa da dünyanın en iyi proje yönetimi metodolojilerinden biri olan PMP, bir dizi teknik yön içerir. Bu 150 saatlik pakette, proje yönetimiyle ilgili her şeyi inceleyecek, projeleri zamanında ve bütçenin altında tamamlamanın en iyi yollarını öğreneceksiniz. PMP’nin ötesinde, Agile, Scrum, CAPM ve daha fazlasına da hakim olacaksınız.

Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler