İnternet

Video İndirme Programları

İnternet üzerinden video indirerek cihazınızda dilediğiniz zaman izlemenize imkân veren en iyi video indirme programları, farklı platformlardan video indirilmesine de imkân tanıyor. Videoları kolay bir şekilde indirebileceğiniz en iyi video indirme uygulamaları sayesinde, bu işlemleri çok kısa sürede sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. İşte o uygulamalar…


En İyi Video İndirme Programları


• aTube Catcher
• Free YouTube Download
• Any Video Converter
• WinX YouTube Downloader
• 4K Video Downloader


Alanında başarılı video indirme programları arıyorsanız, bu listeden seçeceğiniz herhangi bir program fazlasıyla işinizi görecek kalite ve özelliklere sahiptir. Başta YouTube olmak üzere farklı sitelerdeki videoları kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz.

aTube Cartcher


Program sadece Youtube videoları için değil, birçok video sitesinden videolar indirmek için tasarlanmış harika özellikler sunuyor. Uygulamanın en can sıkıcı yanı ise, fazlasıyla reklam gösteriyor olmasıdır. Program geliştiricilerinin bu konuya eğilmeleri halinde, aTube Cartcher programının çok daha fazla ilgi göreceği kesin.
Kurulum yaparken reklamların bir kısmını engellemek için seçenekleri kullanarak iptal etmeniz, kullanım esnasında daha az reklam görmenizi sağlayabilir. İyi bir video indirme deneyimi yaşamak istiyorsanız, programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diğer yandan çoklu indirme seçeneği ve video format değişikliğine izin veren program, birçok ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır.


Free YouTube Download


Ücretsiz video indirme programları arasında olan Free YouTube Download, oldukça hızlı yapısıyla dikkat çekiyor. YouTube üzerinde izlenme listenizde kayıtlı videoları kolaylıkla indirebileceğiniz program, çoklu indirme özelliğine de sahip. Programın en güzel özelliklerinden biri ise yatmadan önce listeye aldığınız videoları indirdikten sonra, ayarlamanız halinde bilgisayarı otomatik kapatıyor olmasıdır.


Any Video Convarter


En popüler video formatlarını destekleyen program, hızlı ve ücretsiz olarak kullanıma imkân veriyor. Kolay kullanılabilir yapısı sayesinde, internet ve bilgisayar kullanımı konusunda en acemi insanların bile video indirebileceği programlar listesinde yer alıyor.


WinX YouTube Downloader


Başta YouTube’da olmak üzere, popüler video sitelerinden istediğiniz videoyu yüksek kalitede indirmenize fırsat sunan bir program. Son derece kullanışlı bir ara yüze sahip olan program ile 3D ve 360 video özellikleri olmasa da 4K videolar indirebilirsiniz.

4K Video Downloader


Sosyal medya siteleri de dahil olmak üzere, pek çok platformdan sorunsuzca video indirebileceğiniz bir program olarak öne çıkan 4K Video Downloader, 360 ve 3D indirme seçeneklerini de kullanıcısına sunuyor. Hızlı yapısıyla kısa sürede birçok videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

Diğer yazılarımız için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
error: Sayfa yazılarının kopyalanmasına izin verilmiyor. Teşekkürler